Внутрішнє освітлення

В часи діджитал технологій, прогрес також відбувається і в освітленні. Замість типового освітлення (ламп розжарювання, ДРЛ, галогенних, люмінесцентних ламп) приходить led освітлення.

Застосовуючи світлодіодні світильники, ви можете зберегти свій бюджет, так як лед - є економними, окупність вже через рік використання, плюс до всього довгий термін експлуатації.

Застосування світлодіодних світильників для внутрішнього освітлення

LED (ЛЕД) світильники застосовуються для промислового освітлення: світильники для цеху, складу, заводу, великих площ, територій, магазинів, офісів.

Встановивши світлодіодні світильники, ви можете заощадити до 85% електроенергії. При заміні освітлення звертайтеся до професіоналів, які зможуть зробити розрахунок по окупності та ефективності в порівнянні з вже встановленими приладами освітлення.

 

Надійне світлодіодне освітлення

Світильники LEDVIS представлені тут. Вони підходять для великих площ. Є світильники для стель до 7 метрів, а також від 8 до 25 метрів. За рахунок якісних комплектуючих, високих експлуатаційних характеристик не вимагають додаткового обслуговування в період використання. Гарантія на світильники до 5 років. Їх термін служби 100 000 годин - це більше 11 років.

Наші фахівці за допомогою 3D розрахунку підберуть потрібну потужність і кількість світильників, що відповідають об'єкту.