Компанія LEDVIS надає безкоштовну послугу - 2 - е тижні тестування прожекторів і світильників.

Що вам дасть тестування:

- впевненість в якості запропонованого обладнання;

- порівняння з іншими виробниками і вибір кращого варіанта;

- розуміння якої прожектор або світильник підходять вашому приміщенню, враховуючи висоту стель;

- розуміння які характеристики потрібні: потужність, колірна температура, світловий потік.

Безкоштовно надамо на тестування зразки прожекторів.

Базові умови по освітленості

Якісна робота підприємства залежить від освітлення, яке безпомилково змодельоване і реалізовано. Очікувати від працівників чудового результату при поганому освітленні не варто, так як їх очі швидко втомлюються. Тим більше є ризик травм або нещасних випадків, причини цього можуть бути тіні, відблиски.

Щоб ефективність вашого підприємства збільшилася слід купити світильники або прожектора, які будуть відповідати нормам до висвітлення об'єкта або території.

Базові умови:

• яскравість;

• стійкість до температур;

• якісні комплектуючі;

• довговічність;

• рівномірне освітлення.

Яскравість.

Яскравість - це світловий потік, що потрапляє на поверхню з конкретною спрямованістю. Об'єкти в робочій зоні можуть відбивати світло, наприклад, у вуличному освітленні відбивачем може служити дорога, тротуар, алея. Поверхні мають різний коефіцієнт відбиття.

Найчастіше, компанії надають неправдиву інформацію з приводу світлового потоку. Тому для цього проводиться безкоштовне тестування прожекторів і світильників, щоб ви могли порівняти освітленість і якість обладнання.

Стійкість до температур.

Стійкість як до високих, так і низьких температур. Прожектори Ledvis надійні в роботі при температурі від -40 до + 50 ° С.

Низька температура при використанні світлодіодного освітлення - причина по якій термін життя світильників збільшується. Проаналізованим фактором є відомості, що при температурі корпусу нижче 20 ° С, освітлювальні прилади служать довше, причому термін служби одного світильника більше 100 000 годин (більше 11 років безперервної роботи).

Матеріал, з якого створені прожектора і світильники не псуються, якщо температура буде знижуватися ще нижче. Потрібно пам'ятати, що для світлодіода це добре, а для пуско-регулювальної апаратури - погано, тому потрібен баланс.

Проведені експерименти показали, що світлові властивості при температурах кристала нижче 0 ° С не змінюються.

Якісні комплектуючі.

Ledvis використовує високоефективну світлодіодну матрицю виробництва компанії "Seoul Semiconductor" або "Cree" СОВ 140 - 165 Лм / Вт. Термін служби 80 000 - 100 000 ч.

Матеріал корпусу залежить від моделі прожектора або лінійного світильника. Наприклад, зі сталі, литого алюмінію або міцного полікарбонату. Всі складові не мають шкідливих речовин.

Джерелом живлення є драйвер торгової марки MEAN WELL і Helvar. Вхідна напруга залежить від моделі 90 - 265 В. Також в асортименті є низьковольтні світильники 12, 24, 36 В.

Лінзи зроблені з високоякісного боросилікатного скла, стійке до подряпин і нагріванню. Пропускна здатність до 97%. Світлорозсіювачі виготовлений методом вприскування з прозорого полікарбонату з високою стійкістю до ударів і стійкого до УФ випромінюванню.

Довговічність.

У порівнянні з люмінесцентними лампами, лампами розжарювання, ДРЛ, галогенними лампами - led лампи або світильники за термінами експлуатації перевищують всі інші типи. Термін служби світильника 100 000 годин, термін служби лампи розжарювання - 1 000 годин, галогенною 2 000 - 2 5000 годин, ДРЛ - 12 000 - 20 000 годин, люмінесцентної - 10 000 - 40 000 годин.

Рівномірне освітлення.

Рівномірне освітлення досягається за допомогою правильного проекту і монтажу. Пам'ятайте, чим більше джерел світла, тим рівномірне освітлення.

Для поліпшення освітлення території або промислового об'єкта використовується комбіноване освітлення. Наприклад, поєднання загальної і місцевої системи. Найчастіше таке освітлення встановлюють на об'єктах з високою точністю виконання робіт. Застосування для виробничих цехів, підприємств, пов'язаних з ремонтом автомобілів, ювелірні майстерні, заводи по лакофарбовим роботам, медико-інструментальна промисловість та інші.

Все, що вам потрібно - звернутися до наших фахівців, які підберуть потрібне освітлення під ваш тип об'єкта.