Модернізація і монтаж світильників, прожекторів під ключ

На що звертати увагу при установці

При монтажних роботах промислового світлодіодного освітлення, приймається до уваги світловий потік, висоту кріплення, потужність світильників. Ці характеристики впливають на рівномірний розподіл освітленості на робочій зоні промислового об'єкта, враховуючи будівельні норми СНиП 23-05- 95, які описують норми потрібні для освітлення, а також Санітарні правила і норми СанПіН 2.21 / 2.1.1.1278-03. Дане світлотехнічне завдання допомагає зменшити витрати на встановлену систему, мінімізувати кількість прожекторів, створити умови для регулювання освітлення на потрібних робочих місцях.

З огляду на вид і специфіку встановленого освітлення підбирається спосіб монтажу. Наші моделі встановлюються як на низькі, так і на високі стелі. Низькі - до 7 метрів, високі - від 8 до 25 метрів. Установка відбувається завдяки підвісу на сталеві троси регульований по висоті при необхідності. Розміщення залежить від потужності світильників і оптики.

Розміщення відбувається наступними методами:

- на кронштейн;

- на різьбовій шпильці.

Професійний підхід і відповідальність до кожного проєкту.

Чому важливий якісний монтаж промислового світлодіодного освітлення фахівцями

Вибравши і купив led світильники обов'язковим процесом виступає установка світильників, прожекторів, який повинен здійснюватися тільки професіоналами, що мають необхідне обладнання, навички і розуміння справи. Звернувшись до наших кваліфікованих фахівців, ви отримаєте високоякісне освітлення, установку з необхідними нормами і правилами. Ми можемо зробити монтаж як на відкритій місцевості: вулиці, парки, алеї, кар'єри, відкриті парковки, СТО, відкриті автомийки, стадіони, спортивні майданчики, паркінги, господарські будівлі; так і в закритих приміщеннях: промислові цехи, складські приміщення, холодильні камери, ферми, офіси, торговельні зали, школи, дитячі садки, навчальні, медичні заклади.

Кожен розуміє, що краще звернутися до фахівців, які роблять монтаж на вищому рівні, ніж потім витрачати на додаткову переустановку освітлення.

Від місця розташування освітлювальних приладів (в офісі або на складі), враховуються такі характеристики світильників:

- потужність;

- світловий потік;

- кут розсіювання;

- габарити і кількість освітлювальних приладів і т.д.

Перед установкою внутрішнього або зовнішнього освітлення складається проэкт, беручи план об'єкта, побажань Замовника. Майстри компанії LEDVIS виконують монтаж під ключ, включаючи гарантійне обслуговування 5 років. Під розмір приміщення роблять розрахунок оптимально ефективного освітлення, яке буде найкращим варіантом по економії електроенергії і довговічності освітлювального обладнання.

Етапи роботи проекту «під ключ» (внутрішнє, зовнішнє освітлення, лінійні, вуличні, низьковольтні лед світильники, монтаж прожекторів зовнішнього освітлення і дальніх дистанцій)

Відбувається перше спілкування з менеджерами, при якому визначається комплекс завдань, вимоги, тип об'єкта, розміри по установці освітлення. Для подальшої роботи, підбору правильного світильника або прожектора для монтажу під ключ в Києві або інших міст України, а також 3D візуалізації в програмі DIALux нам потрібні креслення, плани або фотографії будівлі. Безперечно, Замовник надає виміри габаритів об'єкта, побажання щодо розміщення, кількість люксів.

На підставі отриманої інформації проводиться аналіз раціональності вдосконалення системи освітлення. Ви отримуєте 2 - 3 готових варіанти безкоштовного 3D розрахунку ефективності і окупності з потрібною кількістю світильників. Здійснюючи безкоштовну доставку по всій Україні.

Останній етап - монтажні роботи нашими фахівцями, якщо у вас немає власних майстрів на підприємстві по установці.

Ми враховуємо побажання клієнта, тому узгоджуємо деталі роботи на кожному етапі. Вартість проєкту монтажу під ключ можна дізнатися у наших менеджерів. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.