Монтаж прожекторів для дальніх дистанцій

Світлодіодні прожектори для дальніх дистанцій - сучасне рішення для великих територій і об'єктів. Монтаж прожектора не складе особливих труднощів. Для початку робиться розрахунок освітленості необхідної території або об'єкта.

Розрахунок необхідний для того, щоб у відповідності з нормами висвітлити об'єкт моделюючи і розміщуючи прожектори так, щоб повністю і раціонально розподілити освітлення, так само при розрахунку враховується специфіка об'єкта, тому що для кожної сфери діяльності існують певні норми освітленості.

При монтажі необхідно дотримувати послідовність етапів монтажу та правил техніки безпеки. Для цього необхідне відповідне проєктування, виходячи з місцевих умов. Місце установки прожекторів зазначають у розрахунку (проєкту). Наприклад, на території при монтажі необхідно, по можливості, забезпечити правильне розташування прожекторів як по висоті, так і за місцем розташування опори.

Прожектори, монтують за допомогою сходів і драбин на доступній висоті, або з цехових кранів на великій висоті, так само можливий монтаж з автовишок або підйомних спеціальних майданчиків. При монтажі прожекторів необхідно оглянути освітлювальні прилади, перевірити справність, стабільну і правильну роботу і підготувати до монтажу. При огляді прожекторів перевіряють цілісність корпусу, вхідний кабельний пристрій, контактні гвинти. Крім того, перевіряють наявність всіх прокладок ущільнювачів, болтів для кріплення, перевіряють відсутність тріщин на лінзах або склі. Після огляду команда монтажників приступає до установки. Прожектори зазвичай мають чималу вагу, тому при установці слід бути максимально обережним, щоб уникнути травм людей або пошкодження прожектора, навіть якщо він удароміцний.

Дуже важливо, щоб прожектор було встановлено правильно, тому краще звернутися до фахівців з монтажу, у яких є необхідне спорядження і інструменти. Найчастіше менеджери, що пропонують освітлення, відразу запитують про необхідність монтажу під ключ. Це полегшить вам задачу і заощадить час.