Специфіка монтажу внутрішнього освітлення і типи світильників

До питання монтажу слід підходити серйозно. Потрібно знати про сучасні стандарти, будівельні норми і правила для того, щоб передбачити велику кількість вимог, що висуваються до монтажу світлотехнічного обладнання. Якщо ви не впевнені в своїх знаннях, або недостатньо в цьому компетентні, краще проконсультуватися з фахівцями. Для установки світлодіодного освітлення існують правила монтажу. Також передбачені вимоги для місць їх установки (всередині або зовні приміщень, територій) і умов на конкретному об'єкті (вологість, температура, вібрація, пил і т.д.).

Розрахунок освітленості під ключ

Розрахунок освітленості важливий в монтажі і спрямований на те, щоб створити в конкретному приміщенні або об'єкті такий рівень освітлення, який би відповідав нормативно - технічним вимогам. Наприклад, для складських приміщень потрібно створити таке освітлення, щоб робота співробітників була продуктивною протягом тривалого часу без перевантаження очей, також безпечне, виходячи зі специфіки роботи на об'єкті.

Підготовчі і монтажні роботи

Монтажні роботи під ключ по установці світлодіодного освітлення проводяться відповідно до підготовленого раніше проєктом або без нього. Якщо освітлення встановлюються всередині приміщень, то спочатку проводиться розмітка стін і перекриттів місцях встановлення електропроводки, освітлювальних приладів і контролюючих елементів. Наступних крок - штроблення поверхонь для прокладання проводів, свердління інженерних отворів для монтажу світильників. Або ж, якщо відбувається заміна, старого освітлення на нове, світильники можуть встановлюватися на колишнє місце.

Часто потрібне вишка і також слід знати висоту опор. Як правило всі розрахунки і монтаж ведуться для того, щоб замінити старе освітлення на нове, модернізоване, яке за характеристиками перевершує всі попередні освітлення «старого» покоління.