Вимоги при установці світлодіодних лінійних світильників

Комплектуючі світильника: корпус, лампи або світлодіоди. Їх використовують, як основне освітлення або як підсвічування окремих зон в приміщенні.

При виборі лінійного світильника, потрібно врахувати:

- спосіб кріплення;

- місце розташування;

- силу світлового потоку;

- види і кількість освітлювальних приладів.

Всі вищевказані умови важливі для вибору потрібного світильника. Якщо використовувати освітлення для вулиці, враховуйте клас захисту від IP65, яка забезпечує захист від вологи, води, пилу, бруду. Також світлодіодне лінійне освітлення використовують для: складів, виробничих цехів, басейнів.

Способи монтажу

Спосіб монтажу залежить від структури стелі. Наприклад, накладний монтаж - корпус кріпиться на монолітне перекриття за допомогою дюбелів. Також можна кріпити на бетон, дерево. В цьому і простота даного типу монтажу, що немає додаткових витрат на конструкції, матеріалів, чи немає потреби зменшувати простір в стелі. При накладному монтажі враховується захист від пожеж. Світлодіодні прилади мають високий клас захисту, можуть витримувати температури до +60 ° C.

Монтаж за допомогою тросових систем, полягає в натягуванні троса між двома стінами. Світильники можуть бути підвішені тросами вертикально або горизонтально. Також можна зробити освітлення локальним або загальним, все залежить від типу підвісу.

Тросова система дуже часто застосовується на промислових об'єктах для рівномірного розподілу освітлення на робочих місцях. Монтаж спрощує установку до конструкцій (балки, планки).

Лінійні світильники можуть кріпитися також на консолі або опори.

Етапи установки лед світильників

Перед монтажем, потрібно підготуватися і все ретельно прорахувати, щоб потім не переробляти роботу.

1. Перше, що потрібно зробити - позначити місця кріплення, провести проводку по розмітці.

2. Встановити корпус.

3. Якщо обраний вид: підвісний монтаж, то фіксуються троси, до яких будуть прикріплюватися світильники.

4. Мережа підключається до контактів світильника (безпосередньо, через клемну коробку).

5. Ретельна ізоляція проводки.

Виконуючи монтаж світлодіодних лінійних світильників краще звернутися до фахівців, які виконають монтаж по всім нормам і вимогам.