Програму DIALux використовують дизайнери та експерти в області моделювання і установки світильників і прожекторів. Вона створена Німецьким інститутом прикладної світлотехніки в 1994 році. DIALux займає лідируючу позицію за розрахунками внутрішнього і зовнішнього освітлення. 3D розрахунок проводиться для найкращого вибору виду освітлення, прийнятною потужності, потрібного положення. Ви отримуєте 2 - 3 готових варіанти безкоштовного 3D розрахунку ефективності і окупності з потрібною кількістю світильників.

На виході ми отримуємо 3D зображення, де можна ознайомитись з неточностями і виправити їх.

Ми враховуємо при підборі світлодіодного освітлення будівельні норми СНиП 23-05- 95, які визначають параметри освітлення, а також Санітарні правила і норми СанПіН 2.21 / 2.1.1.1278-03 і інші норми, що стосуються певного об'єкта, підприємства, промислової зони.

3D розрахунок робиться безкоштовно, з огляду на побажання Замовника, а також з урахуванням креслення, плану, фото об'єкта.

Фактори при обліку розробки 3D моделі

На початковому етапі важливо дати якомога більше інформації про об'єкт, щоб наші фахівці могли підібрати оптимальне рішення освітлення.

Що важливо знати:

• геометрію освітлюваної території (розміри, форми). Можна надати креслення, план або фото об'єкта. Причому площа при розрахунку не важлива;

• наявність об'єктів в приміщенні. Якщо ми розглядаємо закриту будівлю, то до них відносяться: меблі, колони, стіни і т.д. На відкритих територіях звертаємо увагу на будівлі поруч, елементи рельєфу;

• матеріал або покриття стін;

• варіанти розміщення освітлювальних приладів.

Підбір потрібного обладнання

Перед тим, як купити потрібне освітлення в Києві або будь-якому іншому місті, краще звернутися до фахівців для підбору якісних освітлювальних приладів, наші працівники можуть це зробити з огляду на ваші побажання. При цьому ми уточнюємо нюанси на кожному етапі роботи:

• умови розміщення;

• зовнішнє середовище (пил, вологість, високі, низькі температури);

• спосіб установки;

• рівень необхідної освітленості.

Переходьте за посиланням і заповнюйте дані для розрахунку освітлення вашого об'єкта, наші фахівці підберуть оптимальне рішення.