0
Мій кошик

Світильники для внутрішнього освітлення, ціна від 6000 грн

Як вибрати правильне освітлення для внутрішніх промислових приміщень

Від вибору освітлення залежить обсяг виробленої продукції, працездатність співробітників підприємства, зменшуються ризики травм.

Світлодіодні світильники застосовуються для освітлення:

- виробничих цехів;

- складських приміщень;

- заводів;

- промислових приміщень;

- підземних стоянок і парковок;

- логістичних комплексів;

- автомийок, автосервісів;

- великих площ, наприклад, торгових центрів і т.д.

Якщо ви хочете купити світильники для внутрішнього освітлення, обов'язково потрібно пам'ятати про норми і стандарти установки та експлуатації.

Освітлення в промисловості

Освітлення в промисловості купити ціна

 

Всі вже помітили, що ціни на електроенергію не стоять на місці і з кожним роком збільшуються, що є проблемою для підприємств.

Поширеним варіантом вирішення ситуації, що виникла є перехід на енергозберігаюче освітлення. Світлодіодні прилади більш економічніші. За рахунок поліпшення освітленості на робочих місцях збільшується прибуток, так як збільшується обсяг виробленої продукції. Встановлюючи відповідний промисловий світильник або прожектор потрібно звертати увагу не на зовнішній вигляд або красу, а на функціональні властивості, конструктивні можливості, потужність.

Сучасні джерела освітлення в залежності від точності проведення зорових робіт і вимог технологічних процесів повинні відповідати наступним якостям: економії, надійності, високому ККД, довговічності, швидкої окупності, якості, безпеки, екологічності, функціональності.

Світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення приміщень прекрасний варіант в сьогоднішніх реаліях. Незважаючи на високу ціну, продукт швидко окупається, завдяки солідній економії в 80% електроенергії та тривалого терміну служби.

 

 

Чому світлодіодне освітлення перевершує інші види світильників

Витрати на електроенергію скоротяться в 10 разів у порівнянні з лампами розжарювання. Світлодіоди мають термін служби одного світильника близько 100 000 годин, не вимагають спеціального, додаткового техобслуговування.

Світлодіодні світильники мають переваги над іншими освітлювальними приладами: високоякісні світлорозсіювачі з високою стійкістю до ударів і стійкі до УФ випромінювання, високий клас захисту ІР66 - пилонепроникне виконання, забезпечений захист від сильних водяних струменів, витримують перепад температур від -40 до + 60 ° С, світловий потік 5 000 - 25 000 Лм, температура кольору 5000 К, світильники не містять шкідливих речовин, важких металів і ртуті.

Дуже важливо для внутрішнього промислового приміщення підібрати якісне джерело світла. Кращим варіантом на сьогоднішній день є LED освітлення.

Купити світлодіодні, точкові світильники зараз легко за допомогою онлайн-сервісів, онлайн - магазинів, платформою якої є ми - компанія LEDVIS. Або ж вам потрібно ввести запит: «ціни на світильники для внутрішніх освітлень в Києві», «купити оптом світлодіодні світильники Київ», або іншого міста. Ми проводимо безкоштовний індивідуальний розрахунок для кожного клієнта, щоб підібрати потрібні світильники LEDVIS. Працюємо вже більше 11 років, маємо понад 500 реалізованих проектів по всій Україні.

При купівлі світильників та монтажу, не забувайте, що якісне промислове освітлення є запорукою високої ефективності і зручності місця роботи співробітників.

Вгору