0
Мій кошик

Прожектори для зовнішнього освітлення, ціна від 6500 грн

Зовнішнє LED освітлення

Основні місця в яких використовуються світлодіодні прожектори для зовнішнього освітлення

 

Якісне освітлення в нічний час доби - це завдання, яке стоїть перед кожним населеним пунктом нашої планети! Вирішити таку важливу задачу допомагають зовнішні світлодіодні прожектори, які найчастіше використовуються в таких місцях:

- вулиці і парки;

- автомагістралі і дороги в місті;

- приватні території;

- спортивні майданчики і стадіони;

- парковки і території заправок;

- території виробничого цеху, складу, стоянки;

- аеропорти і вокзали.

Раніше в зовнішньому освітленні використовувалися звичайні люмінесцентні лампи, що не завдають шкоди довкіллю і вимагають технічного обслуговування. Але зараз, в наш час, є дуже гідна заміна люмінесцентним лампам - це світлодіодні світильники, вони надійні і довговічні!

 

Основні переваги зовнішніх лед світильників

1. Економічність - досягається завдяки високій енергоефективності та може становити 85%. Через низьке енергоспоживання до приладів є можливість підключити більше світлоточок, що не підвищить потужності живильних підстанцій.

2. Довговічність - 100 000 робочих годин, при яких світильники не вимагають додаткового технічного обслуговування, джерелом світла є високоефективна світлодіодна матриця (в прожекторах LEDVIS використовуються високої якості драйвери).

3. Міцність і надійність - мають високу ступінь захисту (IP66) від можливих механічних пошкоджень, а також від негативного кліматичного впливу, можуть використовуватися в температурному режимі від -50°C до +50°C.

4. Комфортна колірна температура - дозволяє і пішоходам, і водіям безпечно пересуватися в темний час доби. Завдяки гарному рефлектору світло на великих дистанціях залишається якісним.

5. Безпека і екологічність - не містять агресивних токсичних речовин, не випромінюють ультрафіолет та інфрачервоне проміння, а також не нагріваються.

Зовнішні прожектори LEDVIS від успішного українського виробника

Купити прожектор ви можете, залишивши заявку у нас на сайті. Ціна прожектора зовнішнього освітлення в Києві може бути абсолютно різною, все залежить від якості складових самого прожектора. У нашому каталозі, який розміщений у нас на сайті, ви можете побачити широкий асортимент прожекторів зовнішнього освітлення, наш консультант допоможе підібрати потрібне led освітлення.

Вся продукція сертифікована і відповідає стандартам, що гарантує високу якість, надійність і довговічність!

Вгору