0
Мій кошик

Прожектори зовнішнього освітлення (LED), 220 В

Прожектори для зовнішнього освітлення, 220 Вт

Для здійснення освітлення вуличних територій часто використовують прожектори для зовнішнього освітлення. Потужність, світловий потік, конструкція - це основні характеристики, які відрізняють один прожектор від іншого.

Де використовуються світлодіодні прожектори?

Найбільш часто led прожектори зовнішнього освітлення використовують як освітлення:

- автомобільних доріг і парковок;

- зон для пішоходів;

- підсвічування архітектурних пам'яток;

- фасаду будинку, промислової будівлі, під'їзду;

- спортивних майданчиків;

- вуличних територій підприємств;

- і інших зон.

 

Прожектори для зовнішнього освітлення купити в магазині ledvis Київ

Зовнішнє освітлення. Його організація і норми

Правильно організована система освітлення дозволяє водіям і пішоходам безпечно пересуватися в нічний час доби, охоронцям - якісно виконувати свою роботу, а підприємствам, які працюють 24/7 і частина робіт відбувається на вулиці (відвантаження товару, прийом сировини і т.д.) дозволяє зберегти безперервність. Тому для того, щоб підібрати відповідний прожектор, необхідно для початку зрозуміти, яку функцію він буде виконувати.

Так як ці прожектори використовуються для зовнішнього освітлення, то до них є великий ряд вимог.

Перше - це те, що вони повинні бути довговічними, так як технічне обслуговування, заміна або ремонт займають багато часу і грошей.

Друге - це приблизний діапазон температур, при яких будуть працювати прожектори. Тут важливо звертати увагу на клас захисту - він повинен бути високим (IP 66 - захист від води і пилу).

Третє - їх міцність. Так як це прожектори для вуличного освітлення, то дуже бажано, щоб вони мали антивандальний захист, тому що вулиця - це місце де можлива навмисне псування.

Четверте - економічність, вони повинні бути економічно вигідними і енергоефективними.

П'яте - екологічність, що дуже важливо в сучасному світі. У порівнянні з галогенними, люмінесцентними і лампами розжарювання - світлодіодні прилади не вимагають спеціальної утилізації, бо не складаються із екологічно небезпечних компонентів.

Ціна прожектора для зовнішнього освітлення

Ціна на освітлювальні прилади завжди залежить від якості їх комплектуючих. Магазинів прожекторів в Києві багато, а також інтернет сторінок, де є можливість купити проект для зовнішнього освітлення, але для того, щоб отримати якісне освітлення - звертайтеся до професіоналів з хорошим досвідом, які зможуть надати приклади виконаних робіт і значну гарантію.

Купити у виробника LEDVIS - дуже вигідно! Чому? Тому що ви отримаєте розрахунок зовнішнього освітлення з 3D візуалізацією - абсолютно безкоштовно. Монтаж і підключення здійснюється групою кваліфікованих фахівців. Гарантія роботи світильників 5 років, а це 100 000 годин. І багато інших переваг!

Вгору