0
Мій кошик

Прожектор для зовнішнього освітлення LEDVIS

Прожектор для зовнішнього освітлення, LED (ЛІД), 220В, 5000К

Лед прожектор для вуличного освітлення - це дуже потужний освітлювальний прилад з високою енергоефективністю. За допомогою таких прожекторів висвітлюється вулиця, дорога, парк (використовується як ліхтар), фасад будівлі, вулична територія підприємства, парковки та інші об'єкти відкритого типу.

Технічні параметри прожекторів LEDVIS

led світильники, як і будь-яка техніка, мають своїх технічні параметри, давайте розглянемо їх детальніше:

- Споживана потужність. Світлодіодні прожектори - це пристрої, які споживають дуже невелика кількість електроенергії, за рахунок цього вони і вважаються дуже економними. Діапазон споживаної потужності цих прожекторів від 40 до 180Вт. Важливим моментом є те, що при споживанні такого маленького кількості електроенергії, він випромінює світло в діапазоні від 5 800 до 24 900 Люмен.

- Довговічність. Мають довгий період експлуатації, не вимагають додаткового технічного обслуговування в цей період. Термін служби - 100 000 годин.

- Високий ККД. ККД світлодіодного прожектора може досягати 90-95%, це показує те, що споживана енергія витрачається на основну мету - потужний світловий потік. Прожектори практично взагалі не нагріваються, тим самим, не переводячи марно енергію.

- Рівень захисту. Світлодіодний вуличний прожектор повинен в обов'язковому порядку мати захист на менш IP65. Виробник LEDVIS збирає прожектора з захистом IP 66 - це захист від води і пилу.

- Високий ККД. ККД світлодіодного прожектора може досягати 90-95%, це показує те, що споживана енергія витрачається на основну мету - потужний світловий потік. Прожектори практично взагалі не нагріваються, тим самим, не переводячи марно енергію.

- Рівень захисту. Світлодіодний вуличний прожектор повинен в обов'язковому порядку мати захист на менш IP 65. Виробник LEDVIS збирає прожектора з захистом IP 66 - це захист від води і пилу.

- Екологічність. У сучасному світі дуже важливо використовувати продукцію, яка не несе шкоду як людині, так і навколишньому середовищу. Саме тому світлодіодні світильники не мають в своїй комплектації шкідливих речовин і після терміну експлуатації не вимагають спеціальної утилізації.

- Легкість монтажу. Монтаж зовнішнього прожектора виповнюється за допомогою кронштейнів. Якщо ви хочете освітити велике промислове підприємство і не розбираєтеся в монтажі, то найкраще звернутися до фахівців, так як від того, наскільки якісно виконаний монтаж, буде залежати і якість освітлення.

- Захист від механічних пошкоджень. Лід прожектори виготовляються зі сталі, їх корпус дуже міцний і стійкий до подряпин і ударів.

 

Прожектор для зовнішнього освітлення, LED купити в Києві ціна

Де купити прожектор зовнішнього освітлення?

Купити прожектори для вуличного освітлення ви можете в нашому интерне-магазині. Ціна наших прожекторів не фіксували, тому що всі світильники збираються індивідуально під замовлення клієнта.

Ціна прожектора зовнішнього освітлення в Києві скрізь різна, зазвичай вона залежить від якості комплектуючих.

Прожектор для зовнішнього освітлення, LED (лід), 220В, 5000К

Лед прожектор для вуличного освітлення - це дуже потужний освітлювальний прилад з скроню енергоефективністю. С помощью таких прожекторів освітлюється вулиця, дорога, парк (використовується як ліхтар), фасад Будівлі, Вулична територія підприємства, парковки та інші об'єкти відкритого типу.

Вгору