0
Мій кошик

Низьковольтні світильники, ціна від 2800 грн

Низьковольтне світлодіодне освітлення

Низьковольтне освітлення - це кращий варіант для вибору структурованого якісного світла в специфічних умовах використання. Низьковольтні світильники використовуються в промисловості, на підприємствах, наприклад, житлово-комунальному господарстві (дитячих садочках, підвалах).

Дане освітлення має можливість включатися від різних джерел струму (електромережа, акумулятори, генератори, сонячні батареї). Потреба в низьковольтних світильників полягає в тому, що вони безпечні для людей і обладнання з живленням від низької напруги. Ціна на низьковольтне світлодіодне освітлення залежить від вибору моделі.

Перед тим, як купити низьковольтне світлодіодне освітлення потрібно вивчити їх сфери застосування.

Галузь застосування низьковольтних світильників

Низьковольтне LED освітлення застосовується:

1. В місцях з підвищеною концентрацією вологого повітря. До них відносяться:атомийки, басейни, сауни, підземні тунелі, гідроелектростанції. Світлодіодні світильники розміщуються на транспортних зупинках, переходах.

2. У побутовому освітленні. Білий колір світлодіодів не шкодить зору людини. Завдяки їм створюються різноманітні варіанти освітлення інтер'єру житлових приміщень. В підвальних приміщеннях заборонено використовувати освітлюючі прибори потужністю 220 Вт. 

3. Для аварійного освітлення. Таке освітлення включає в себе генератор або акумулятор, яке при перебоях в подачі електроенергії, забезпечує автоматичну роботу підприємства без втрат часу. Аварійне освітлення можна придбати для: складу, цеху, промислових підприємств, житлового будинку.

4. Пожежонебезпечні об'єкти. Підприємства на яких зберігаються горючі, небезпечні речовини, як нафта, пропилен, бутан і т.д .; виробництво цукру, чаю, кави, тому що там зберігається тверді горючі речовини. До них відносяться: шахти, газові, хімічні підприємства, АЕС, АЗС, деревообробні галузі, заводи з виробництва борошна. За рахунок якісних, надійних комплектуючих низьковольтне освітлення - це кращий варіант для даних об'єктів.

Висновок: світлодіодні низьковольтні світильники замінили лампи розжарювання і газорозрядні лампи, так як вони є найбільш безпечними. Ціни на комплект обладнання низьковольтного освітлення в Києві або інших міст України можете дізнатися у менеджерів LEDVIS. LED лампи зроблені якісно, ​​безпечно для здоров'я. З огляду на характеристики світильників, термін служби - понад 10 років. Скоротіть енерговитрати, при заміні 6 ламп ДРЛ700 на 4 світильника LEDVIS ПО 180 Вт і Ви отримаєте економію в 7 разів (було - 4 920 Вт, стало - 720 Вт) відразу ж після установки не хвилюючись за експлуатацію з 5-ма роками гарантії.

За рахунок широкого вибору Ви можете без проблем замовити низьковольтні світильники для виробничих цехів, складських приміщень, великих площ, вулиць, торгових центрів, заводів в нашому онлайн - магазині.

Вгору