0
Мій кошик

Прожектори (LED) для Зовнішнього освітлення

Світлодіодні прожектори для зовнішнього освітлення

Є світильники внутрішні, а є зовнішні. Сьогодні ми розглянемо особливості зовнішніх.

До підбору вуличних освітлювальних приладів завжди підходять дуже ретельно. Це повинні бути прилади, які зможуть витримувати негативні впливи ззовні і служити, з огляду на їх, довгий час. Під таку категорію потрапляють лед прожектори для зовнішнього освітлення.

Де найчастіше застосовуються LED прожектори зовнішнього освітлення?

В даний час світлодіодні прожектори часто застосовують в освітленні доріг, парків, вулиць, територій різних будівель. Завдяки тому, що світильник кріпиться під кутом 100 -110 градусів, досягається максимальне світлове розсіювання, так забезпечується освітлення вулиць міст.

Зовнішні території підприємств, заправки, стоянки, автопарки, освітлення будинку, дачі також може здійснюватися лед прожекторами. Один led ліхтар-прожектор працює в кілька разів ефективніше, ніж кілька світильників іншого типу.

Для правильного підбору робиться індивідуальний розрахунок, підбирається підходяща потужність, кількість і багато інших моментів, так як існують різні види прожекторів. Тому краще звернутися до фахівців. Монтаж прожекторів також краще довірити професіоналам.

 

Купити прожектор для зовнішнього освітлення в Києві

Ціна прожектора в Києві і Україні варіюється приблизно від 100 грн до 6000 і більше тисяч за штуку. Все залежить від якості комплектуючих. Прожектори LEDVIS мають дуже велику перевагу перед аналогами - це безкоштовне 2-х тижневе тестування і 5-річна гарантія.

Вгору