Зовнішнє лед (LED) світлодіодне освітлення

Є різні моделі і типи світильників, прожекторів зовнішнього освітлення, які відрізняються своїми характеристиками, конструкцією, але є у них одне спільне - високий клас захисту від вологи, пилу, бруду та інших зовнішніх впливів. Їм не страшні морози, дощ, сніг.

Тому консольні світильники, прожектора виконуються з якісних матеріалів.

Типи зовнішнього лед освітлення і їх застосування

1. Led прожектор. Використовується для освітлення рекламних щитів, зовнішнього освітлення будівель, фасадів, освітлення на далекі дистанції.

2. Консольний світильник. Висвітлює дороги різних категорій, алеї, парковки, двори, тунелі.

3. Прожектор для далеких дистанцій. Висвітлює забої кар'єра, морські та річкові об'єкти, великих військових територій.

4. Світильник, ліхтар, прожектор для декоративного освітлення. Застосовується для підсвічування будівель, будинків можлива різна передача кольору. Можна додатково придбати датчик руху для освітлення.

 

Монтаж зовнішнього освітлення

Світильники можуть монтуватися в різних місцях:

• На покриття підлоги, в землю або доріжки саду - вбудовані світильники;

• На стелю - підвісні.

• До стовпа - консольні.

• На фасадах будівель - лед-прожектори.

Переваги зовнішнього лед освітлення

Багато підприємств вибирають світлодіодне освітлення через наступні переваги:

1. Енергоефективність. Через низькі витрати електроенергії з'являється можливість встановлення більшої кількості освітлювальних приладів. Фінанси також зберігаються через монтаж за допомогою кабелів малого перетину.

2. Довгий термін служби. Часто для якісного зовнішнього світлодіодного освітлення дають гарантію 3-5 років. Причому додаткове технічне обслуговування при експлуатації не потрібно. Світильники і прожектори для зовнішнього освітлення служать 100 000 годин (це більше 11 років).

3. Стійкість до високих і низьких температур. По тому спека або морози їм не перешкода. Температура від -40 ° С до + 50 ° С.

4. Комфортна температура кольору 4 000 - 5 000 К.

LEDVIS надає якісні світильники, прожектора для зовнішнього освітлення в Києві, з перевіреними комплектуючими (компаній «Seoul Semiconductor», «Cree», марок «MEAN WELL» і «Helvar»). Ви можете отримати безкоштовні послуги: 3D розрахунок енергоефективності, 14 днів тестування прожекторів, світильників, доставка по всій Україні.