Освітлення ТОВ «ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE»

ТОВ «ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE» - це виробник покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів, а також технологій для сучасного будівництва. Ця компанія має понад 40 виробничих майданчиків в шести країнах світу, а також безліч інших об'єктів (наукові центри, навчальні центри, представництва та інше).

Особливості виробництва даного підприємства

Корпорація ТехноНІКОЛЬ була заснована в 1992 році в місті Москва. В кінці 1999 року компанія відкрила свою філію в Києві. Протягом усіх наступних років, компанія розширювалася і відкривала нові заводи в багатьох інших країнах і також розширила асортимент продукції, що виробляється.

Підприємство виробляє:

- базальтову теплоізоляцію;

- покрівельні рулонні матеріали;

- бітумні мастики;

- термічноскіскрепленний геотекстиль;

- підпокрівельні плівки;

- водостічні системи з ПВХ;

- вогнезахисні плити для металу;

- стрічки для будівництва і ремонту;

- і іншу продукцію для будівництва.

 

Особливості виробництва в ТОВ «ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE»

Монтаж світильників на ТЕХНО

Компанія LEDVIS виробляє освітлювальні прилади як для внутрішнього, так і для зовнішнього освітлення відкритих територій. Асортимент продукції:

світильники для внутрішнього освітлення виробничих цехів;

лінійні світильники для внутрішнього освітлення побутових приміщень;

прожектори для далеких дистанцій;

прожектори для зовнішнього освітлення;

світильники для вуличного освітлення;

низьковольтні світильники.

Для освітлення виробничого цеху, під поставлену задачу, були підібрані світильники серії 24-180. Ми замінили світильники з лампою ДРЛ 1000 Вт (174 шт) на LEDVIS 24-180 (87 шт). Це дозволило збільшити освітленість в виробничому цеху в 3,7 рази, а споживання електроенергії зменшилася в 4,9 рази.

Монтаж був зроблений за допомогою кронштейнів на металеві конструкції, які перебували під стелею, висота виробничого монтажу - 15 метрів.

 

Монтаж світильників на ТЕХНО

Ціна прожекторів для внутрішнього освітлення

Ціна світлодіодних прожекторів скрізь різна, все, здебільшого, залежить від якості комплектуючих. Якщо говорити про ціну прожекторів для внутрішнього освітлення від виробника LEDVIS, то вона починається від 3000 гривень. Якісне світлодіодне обладнання має високу ціну, в порівнянні з аналогами, але воно також має і безліч переваг, які виправдовують цю ціну.

Для того, щоб підібрати підходящу модель саме під ваш об'єкт і дізнатися його ціну, вам необхідно звернутися до фахівців. Це можна зробити за допомогою кнопок - «залишити заявку», «замовити зворотний дзвінок» і з вами обов'язково зв'яжуться для подальшої консультації.