Як підібрати якісне вуличне освітлення?

Вуличне освітлення повинно бути особливо якісним і надійним, тому що погана видимість в нічний час доби підвищує рівень небезпеки для людини. Наприклад, погана освітленість вуличних територій веде до підвищення травмування для людей, а також створює сприятливі умови для грабіжників.

Основні критерії вибору

Дуже важливо не економити на підборі led світильників зовнішнього освітлення, тому що це може відобразитись на якості його експлуатації.

Хороші виробники зовнішнього освітлення виправдовують високу ціну надаючи економічність, високоефективність і довговічність освітлювальних приладів.

Світильники збирають з якісних комплектуючих, що підтверджується наданням гарантії більше 3-х років. Зовнішнє освітлення, зроблене за допомогою світлодіодних світильників - це найкраща альтернатива лампам ДРЛ і ДнАТ за такими критеріями:

- економія електроенергії;

- потужний світловий потік і спрямовані світлові промені;

- високий захист від води і пилу (IP 66);

- стійкість до різних температурних режимів - від -40 до +50 градусів Цельсія;

- можливість монтажу світильників як на фасад будівлі, так і на металеві колони (і не тільки), завдяки універсальності кріплення.

 

Як підібрати якісне вуличне освітлення в Києві, купити в ledvis

Світильники LEDVIS

Є різні типи світильників LEDVIS, вони діляться на освітлення зовнішнє і внутрішнє. Внутрішнє освітлення - лінійні світильники, світильники внутрішнього освітлення, низьковольтні світлодіодні світильники.

Зовнішнє освітлення - прожектори для далеких дистанцій, прожектори для зовнішнього освітлення, світильники для вуличного освітлення.

Великий вибір світильників дає можливість підібрати освітлювальні прилади для виконання різних завдань - освітлення промислових об'єктів і їх територій, паркувальних зон, доріг та вулиць, парків та інших об'єктів.

Ціна на вуличний світильник низьковольтний світлодіодний

Ціна світильника для вуличного освітлення є одним з найбільш важливих критеріїв, на які покупець звертає увагу при виборі вуличних лед світильників. Вплив на неї надає багато чинників, починаючи від потужності і джерела живлення, і закінчуючи особливостями конструкції.

Найбільш дорогими на ринку є моделі з поворотними посиленими кронштейнами, що спрощує монтаж і збільшує ефективність на об'єктах. Якщо розглядати моделі з більш низькою вартістю, то серед них теж є ті, які мають регулювання напряму і кута нахилу, за статистикою вони дуже ефективні на закритих ділянках.

Якщо у вас немає якихось специфічних вимог, то ви можете сміливо купувати світильники такого типу.