Світлодіодне освітлення складських приміщень

Якісне освітлення складських приміщень забезпечує не тільки комфортні, але і безпечні умови для роботи персоналу.

Під кожне промислове приміщення є прописані норми освітлення. За нормами освітлення складських приміщень важливо чи є там зорова робота (зчитування, сортування і т.д.), чи застосовуються транспортні механізми. Важлива також кількість освітлювальних приладів, порядок їх розміщення, напрямок світлового потоку, потужність.

Особливості освітлення складських приміщень закритого типу

На основі книги Айзенберга «Довідкова книга з світлотехніки» сформульовані наступні рекомендації:

- складські приміщення, на яких зберігаються предмети великих розмірів, повинні мати освітлення не менш 30Лк на підлозі (в разі, якщо склад механізований, то всі 50Лк на підлозі);

- приміщення, на яких зберігаються матеріали, інструменти (стелажне або підлогове зберігання), повинні мати освітлення не менш 75лк на підлозі.

Якщо збільшується механізація складських приміщень, то загальна освітленість може знижуватися до 50Лк в разі неавтоматизованими кранами-штабелерами, до 30Лк - автоматизованими.

Зони прийому і навантаження об'єктів, які зберігаються на складах, мають підвищені вимоги до освітлення - до 150 лк (зона сортування та комплектації - 200лк).

 

Світлодіодне освітлення складських приміщень, LED (лед) світильники

Особливості освітлення складських приміщень відкритого типу

Також, як і складські приміщення закритого типу, відкритий тип має свої вимоги і норми освітлення. Роботи в цих зонах можуть бути ручними, або механізованими. Рівень необхідної освітленості залежить від точності зорових робіт, в середньому це від 20 до 50Лк.

Механізовані складські приміщення, де зберігаються сипучі матеріали і готова продукція, повинні освітлюватися не менше ніж 5Лк.

Для освітлення таких типів об'єктів, найбільш ідеально підходять економічні і надійні світлодіодні прожектори. Вони дуже потужні і мають високий ступінь захисту, що дозволяє їм працювати в дуже широкому діапазоні кліматичних умов. Їх монтаж краще здійснювати за допомогою фахівців, так як від цього безпосередньо залежить якість подальшої роботи прожекторів.

Де купити світлодіодний LED світильник в Києві?

Зараз є дуже багато магазинів, в яких ви можете придбати потрібний вам світильник. Але для того, щоб підібрати якісний і ціна світильника відповідала його комплектуючим і терміну роботи, необхідно звертатись до професіоналів, які зможуть надати хорошу гарантію на продукцію.

Світильник LEDVIS - це 100 000 годин безперервної роботи та 5-річна гарантія.