Відмінність прожекторів від інших джерел світла

Світлодіодний прожектор є дуже потужним джерелом спрямованого світла, а також має гарну передачу кольору. Основні конструктивні елементи прожектора - це якісний драйвер, високоефективна світлодіодна матриця, рефлектор, а корпус складається з оцинкованої сталі.

Особливості та види led прожекторів

Є певна класифікація прожекторів.

За рівнем захисту:

- вуличний прожектор - IP 65;

- внутрішній - IP 44;

- підводний - IP 68;

- грунтовий - IP 67;

За колірною температурою. Бувають прожектори з теплим (жовтим), нейтральним білим і холодним білим світлом.

За призначенням. Бувають спеціалізовані прожектори і прожектори загального застосування.

За місцем застосування. На відкритих територіях, кар'єри, зовнішні території підприємств, фасади будинків і скульптури, складно доступні конструкції. Також є можливість встановити датчик руху, якщо є такий запит.

 

Основна відмінність лед прожекторів

Світлодіодні прожектори відрізняються від інших освітлювальних приладів тим, що в їх конструкції використовується вузькоспрямований рефлектор, конструктивний елемент спрямовує світловий потік в потрібну зону. Також прожектор має яскраве джерело світла, що створює потужний світловий потік.

Прожектори марки LEDVIS

Прожектори LEDVIS - це прожектори від українського виробника, офіс якого знаходиться в місті Київ (Україна).

Наші прожектори мають 5-річну гарантію, а також є можливість зробити перевірку роботи (безкоштовне 2-х тижневе тестування). Монтаж роблять своїми руками кваліфіковані фахівці. Фото виконаних робіт Ви можете подивитися в розділі «Наші проєкти».