Особливості світлодіодного освітлення для цеху

У сучасному світі нічого не стоїть на місці, виробничі технології постійно вдосконалюються і модернізуються, що також веде і до зміни вимог до освітлювальних систем на виробничих ділянках. Використання лед освітлення для цеху - це можливість економії енергоспоживання при високій енергоефективності.

Світлодіодна промисловість зараз знаходиться на першому місці в напрямку освітлення і виробництва світильників і має безліч переваг перед аналогами.

LED освітлення в цеху

Цех - це місце, в якому виготовляється продукція, а це значить, що там працюють люди за безпеку яких несе відповідальність компанія. Дуже важливо мати якісне освітлення, яке забезпечить безпеку співробітників на робочій ділянці і збільшить продуктивність їх роботи (якщо світло буде занадто яскравим, або ж занадто тьмяним, то це буде знижувати продуктивність людини). Під кожну специфікацію робіт, які відбуваються в промисловому цеху є норми освітлення.

Світлодіодні світильники - це кращий вибір для освітлення промислових приміщень. Вони нешкідливі для людського здоров'я. Щоб отримати найвигідніший результат необхідно розробити план освітленості приміщення. Це можна зробити за допомогою програми DIALux і отримати 3D візуалізацію освітлення в приміщенні. Щоб розрахувати освітленість потрібно знати:

⁃ колір стін і стелі;

⁃ висоту, ширину і довжину приміщення;

⁃ наскільки запилене або задимлене приміщення;

⁃ з якими деталями працює персонал.

Дуже потужні лед світильники, розміщуються на значній відстані від робочих місць, найчастіше кріпляться під стелею. Освітлення, зроблене світлодіодними світильниками завдяки своїм фізичним характеристикам дуже схоже на природне.

Для освітлення цехів використовують різні види світлодіодних світильників:

- магістральні світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення;

- лінійні світильники;

- прожектори для внутрішнього освітлення.

 

Світлодіодне освітлення для цеху led, купити в світильник в ledvis

Монтаж світильників в цеху

Є кілька варіантів монтажу світильників в цеху. Основні з них:

- на підвіс (світильники кріпляться на троси або ланцюги, а вони відповідно вже до стелі);

- на кронштейни (цей варіант кріплення використовують, коли необхідно прикріпити світильник до стіни або похилої поверхні);

- на консолі (коли потрібно прикріпити світильник до стіни);

- кріплення на стелю і вбудовування в стелю.

Де купити світильник світлодіодний внутрішнього освітлення?

Світильники LEDVIS ви можете придбати в нашому інтернет магазині. Наші фахівці допоможуть вам підібрати правильні світильники під специфіку вашого приміщення. Ціна світильників залежить від якості комплектуючих і гарантійного терміну. Наприклад, ціна світильника спрямованого світла варіюється в середньому від 1500 гривень.