Лінійне світлодіодне освітлення в промисловості

Світлодіодний лінійний світильник - це найкраще рішення для освітлення промислових приміщень, висота яких до 6 метрів. Від аналогів, таких як люмінесцентні, галогенні, лампи розжарювання, вони відрізняються своєю надійністю, довговічністю, економічністю і багатьма іншими характеристиками.

Світлодіодні лінійні світильники. Де купити?

Підібрати дійсно якісне промислове освітлення не так просто, як може здатися на перший погляд. До цього питання потрібно підходити завжди максимально відповідально, тому що від освітлення залежить продуктивність і якість роботи.

Ідеальний варіант - це звернутися до фахівців, які допоможуть, підкажуть, прорахують все, але якщо так вийшло, що ви вирішили взяти цей удар на себе, то ось вам парочка основних моментів, на які обов'язково потрібно звертати особливу увагу:

- потужність, вона вимірюється в Ватах і, при правильному її підборі, дозволяє отримати хороший економічний ефект;

- світловий потік, вимірюється в Люменах і показує ту кількість світла, яку буде випромінювати обраний вами світильник;

- температура кольору, вимірюється в Кельвінах, чим вище ця цифра, тим більш холодного відтінку буде випромінюватись світло;

- гарантійний термін, в дійсно якісних світильників він буде досить великим (в середньому від 3-х і більше років);

- тип приміщення, це максимально важливо, потрібно розуміти, що під різні типи приміщень підбираються різні моделі освітлювальних приладів. Наприклад, в цех зі звичайним температурним режимом не потрібен світильник з підвищеним рівнем захисту, а ось якщо використовувати лінійний світильник на автомийці, то там будуть особливі вимоги до рівня захисту.

Купити лед світильники ви можете як в інтернеті, так і в магазині, зараз це не є особливою проблемою, але найкраще і надійніше купувати безпосередньо у виробників. Лінійне освітлення в Києві ви можете здійснити продукцією виробника LEDVIS. В інші міста світильники LEDVIS доставляються поштою.

 

лінійне світлодіодне освітлення в промисловості купити в ledvis

Установка лінійних світильників, вартість монтажу

Монтаж лед світильників може бути різних видів, способи кріплення підбираються залежно від типу приміщення і відповідно конструкції освітлювального приладу. Ось основні види монтажу:

- на стелю;

- на кронштейни;

- на підвіс;

- на стіну.

Монтажні роботи повинні проводити тільки фахівці, так як від цього буде залежати якість освітлення приміщення.

Ціна на монтаж абсолютно різна і нефіксована, вона прямо залежить від складності виконання поставленого завдання і від кількості світильників.