ТОВ "ТЕХНОНІКОЛЬ SWEETONDALE" - виробник покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційні матеріалів

 

Поліпшення освітлення в цеху, світильники LEDVIS

На початку 2018 року компанія ТОВ "ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE" виявила потребу в поліпшенні освітлення виробничого цеху підприємства, після чого почала шукати якісного виробника в Україні та інших країнах СНД лед пристроїв. Основною вимогою була висока ступінь захисту світильників, в зв'язку з великою задимленістю і підвищеною температурою на виробництві (до + 60C) та швидкодія на ситуацію вихода світильників з ладу. Після року пошуків був оголошений тендер на закупівлю світильників, кращі пропозиції від виробників були прийняті на тестування. В результаті тестування і вимірів освітленості компанія ТОВ "ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE" віддала перевагу нашим led світильникам!

ЗАВДАННЯ: поліпшити освітлення у виробничому цеху.

ПРОБЛЕМАТИКА: недостатня кількість світла на території всього виробничого цеху.

ВСТАНОВЛЕНІ: світильники LEDVIS 24-180 Вт (оптика - лінза 60 '), висота монтажу 15 метрів.

БУЛО: світильники з лампою ДРЛ 1000 Вт - 174 шт, фактичне споживання 78,13 кВт на годину, освітленість на підлозі: 40 - 50 Люкс.

СТАЛО: світильники LEDVIS 24-180 Вт - 87 шт, фактичне споживання 15,66 кВт на годину,Поліпшення освітлення в цеху, світильники, прожектора освітленість на підлозі: 150 - 180 Люкс.

Економія: енергоспоживання зменшилась в 4,9 рази!

Освітленість: збільшилася в 3,7 рази!

Економія в ГРН: за рік 721 612,80 грн з ПДВ!

 

Ціна на світло в місті Київ досить різна. Все залежить від комплектуючих. Вибрати освітлення з потрібною кількістю Вам допоможуть наші фахівці, ми робимо безкоштовний 3D розрахунок окупності та ефективності, також доставка по Україні за наш рахунок. Ви можете замовити послугу «Монтаж під ключ».

Перед тим, як купити світильник уважно ознайомтеся з характеристиками. Де можна подивитися ціну освітлення на сайті LEDVIS: при відкритті категорій світильників і прожекторів, а на конкретну серію - зателефонувавши нашим менеджерам.