ТОВ "Лойко Україна", м.Київ, Петропавлівська Борщагівка

 

люмінесцентні лампи, освітленість LED

 

Хочемо на прикладі підприємства з виготовлення інструментів показати і розповісти Вам, що мати краще освітлення з низьким енергоспоживанням абсолютно реально. Розберемо по пунктах основні моменти.

ЗАВДАННЯ: поліпшити освітлення певних ділянок у виробничому цеху.

ПРОБЛЕМАТИКА: недостатня кількість світла на дільницях роботи персоналу з верстатами, обладнанням при виготовленні інструментів, виробництві металообробних верстатів.

ВСТАНОВЛЕНІ: лед світильники LEDVIS 12 - 037, 37 Вт, висота монтажу 1 - го приміщення 3 метри, другого - 4 (установка світильників проведена на 4 метри, з висотою приміщення 8 метрів, за рахунок тросів і ланцюгів).

БУЛО: люмінесцентні лампи, освітленість на підлозі: 80 Люкс.

СТАЛО: світильник LEDVIS 12 - 037 Вт, споживання 0,037 кВт на годину, освітленість на підлозі: 250 - 300 Люкс.

Економія енергоспоживання на годину - 3, 75 рази!

 

Вибираючи led світильник або прожектор варто звернути увагу на якість комплектуючих і на характеристики. Скориставшись безкоштовною послугою тестування освітлення до 14 днів Ви можете порівняти освітлювальні прилади і після вибрати кращий варіант. LEDVIS виготовляє світлодіоди як для заводів, промислових цехів, складів, кар'єрів, так і парковок, СТО, автомийок і т.д. Замовити і купити освітлення в Києві і інших містах України Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам, а також довідатися про ціни. Ми робимо безкоштовний 3D розрахунок, де вказується ефективність і окупність з потрібною кількістю світильників.