Освітлення "Шепетівського ремонтного заводу"!

 

Освітлення Шепетівського ремонтного заводу, прожектора, світильники

 

На початку 2018 року в Україні проводився тендер на освітлення Шепетівського ремонтного заводу. Наша компанія вирішила прийняти участь у ньому. Ми конкурували ще із 15-ти претендентами на перемогу. В процесі тендеру кожен із претендентів надав ремонтному заводу зразки продукції для тестування. По результату встановлення світильників були проведені заміри і наше обладнання показало кращий результат по освітленості у 2 рази. Світильники Ledvis обрали переможцем в даному тендері.

На днях ми зателефонували представнику Шепетівського ремонтного заводу, аби дізнатись враження від освітлення, що працює у них уже 3 роки. З його слів: «Все чудово, світильники добре світять, враховуючи період роботи, в освітленості нічого не змінилось. Ми дуже задоволені!»

 

ЗАДАЧА: освітити виробничий цех.

 

ПРОБЛЕМАТИКА: недостатньо світла, велике споживання електроенергії, часта заміна перегорілих ламп.

 

ВСТАНОВЛЕНО: лед світильники LEDVIS 24-120, потужністю 120Вт.

 

БУЛО: лампи ДРЛ400, 450Вт, освітленість 650 люкс, загальне споживання 12 кВт на годину.

 

СТАЛО: led світильники LEDVIS 24-120, 120Вт, освітленість 850-900 люкс, загальне споживання 4,8 кВт на годину.

Освітленість: збільшилася в 1,3 рази!

Економія: енергоспоживання зменшилось у 2,5 рази!

 

Купити з безкоштовною доставкою по Україні Ви можете у нас. Вибираючи освітлення звертайте увагу на характеристики і комплектуючі, так як саме від цього залежить ціна. Ви можете замовити безкоштовну послугу тестування до 14 днів, щоб побачити якість освітлення на власні очі. Також у нас є безкоштовна послуга 3D розрахунок, де інженери вказують термін окупності та ефективність освітлення з потрібною кількістю світильників або прожекторів.

Нас можна знайти в Києві.