0
Мій кошик

Прожектори для далеких дистанцій LEDVIS, 5000К, LED (ЛЕД)

Прожектори для далеких дистанцій - використання в якості охоронного освітлення

Освітлення - важлива частина в системі охорони. Якщо правильно підібрати прожектор для відеоспостереження і правильно налаштувати освітлення, ваша територія буде повністю захищена. В дуеті з відеоспостереженням буде 100% результат, а це гарантія того, що ніхто не проникне на ваш об'єкт без попадання в камери.

Якщо немає відеоспостереження, можна автоматизувати освітлення периметру за допомогою сенсора, повз проходить людина і побачивши яскраве освітлення, що реагує на рухи, буде розуміти що територія охороняється. Купити прожектор можна в інтернет магазині «LEDVIS».

 

Промислове охоронне освітлення купити

Переваги спрямованих прожекторів

З появою нових технологій освітлення, робота охоронних організацій спростилася. З'явилася нова можливість використовувати освітлення не тільки для полів, ангарів, заправок, стоянок, куполів і кар'єрів, а й для приватних будинків і квартир як всередині так і зовні.

Такий вид освітлення як спрямований прожектор має свої переваги, оснащений потужним світловим потоком, легкий в управлінні, установці й монтажі. Завдяки цьому прожектору, можна освітити навіть найвужчі ділянки на території, адже за допомогою лінзи він направляє світло в певне місце.

Основні вимоги до охоронного освітлення - це потужний світловий потік, можливість вибору будь-якої колірної температури, гарантія, якісні комплектуючі - всі ці вимоги може задовольнити лише виробник, який сам виробляє світильники. Обрати прожектор з доставкою і установкою можна в інтернет магазині «LEDVIS». Ціни на спрямований прожектор в Києві не відрізняються від інших, головне вибрати виробника з якісними комплектуючими.

Для чого потрібен розрахунок освітленості. Де купити led прожектор

Розрахунок проводиться для того, щоб вказавши всі норми освітлення розуміти скільки потрібно світильників для об'єкта або території.

Що потрібно знати для розрахунку:

- об'єкт, де буде використовуватися освітлення (склад, цех, будівництво, вулична територія);

- параметри (ширина, довжина, висота (якщо стеля);

- план приміщення (це краще ніж параметри, розрахунок буде набагато точніше і якісніше, будуть враховуватися всі деталі.

При розрахунку необхідно враховувати дистанцію майбутнього освітлення, і розстановку камер, їх чутливість до світла. У виробника промислових світильників «LEDVIS» є така перевага як безкоштовний прорахунок в 3D програмі «Dia lux», звернувшись в цю компанію за прорахунком Ви отримуєте його безкоштовно, так само маєте можливість безкоштовно замовити виїзд фахівця, який підкаже по правильності встановлення і рівня необхідної освітленості, також є така опція як безкоштовне тестування на термін 14 днів, це потрібно для того що б Ви могли повісити, порівняти, зрозуміти його економію споживання, адже економія - це головна перевага світильників даного виробника. Купити лед прожектори можна в інтернет магазині «LEDVIS», також і світильники для внутрішнього освітлення, лінійні і багато іншого.

Вгору