0
Мій кошик

Спрямований прожектор лед (led). Галогенний

Прожектори для дальніх дистанцій. Що потрібно про них знати?

Світлодіодні прожектори займають своє заслужене місце в освітленні, вони користуються дуже великою популярністю для охоронних об'єктів, освітлення периметрів та великих територій, таких як полів, ангарів, заводів, стоянок і кар'єрів.

Приділимо увагу кар'єрам, для них це велике спасіння, наприклад забій кар'єру освітити вкрай складно, тому залучено дуже багато техніки для якої потрібно організувати якісне освітлення, а також в нічний час - забезпечити охоронну систему додавши до відеоспостереження. Обрати й придбати прожектор можна в інтернет магазині «LEDVIS».

Колірна температура. Поради щодо вибору

На сьогоднішній день існує безліч варіантів вибору колірної температури освітлення. Але поспішаємо повідомити про те, що в категорії прожекторів існують і галогенні прожектори, на них варто звертати увагу лише при висвітленні прибудинкової території, на ділянці, тому що вони не призначені для великих територій.

Що стосується кольорової температури, необхідно враховувати тип території і той об'єкт, який повинен бути освітлений. Вимірюється колірна температура в кельвінах (К), від м'якого жовтого світла - 2800К до 5000 і більше - холодне біле світло. Ціна прожектора для дальніх дистанцій в Києві може відрізнятись, залежно від вибору потрібної Вам температури і параметрів.

 

Прожектори для далеких дистанцій ціна

Захист IP66 - Що це означає?

Всі світлодіодні світильники, включаючи промислові прожектори, оснащені найвищою захистом від вологи і пилу, цей показник - IP66. В основному, це необхідно для зовнішнього освітлення, наприклад прожектори для освітлення полів, вони постійно перебувають під відкритим небом, купола церкви, світильник монтується на землю і промінь світла спрямований на купол, тут підійдуть тільки прожектори ледвіс з направленим променем і найвищим класом захисту.

Також є і світильники для внутрішнього освітлення, це теж можуть бути прожектора тільки з меншою захистом, наприклад IP44, він знаходиться в приміщенні і не потребує великого захисту, якщо тільки це не автомийка, або приміщення де є постійна волога. Купити (led) прожектор можна в інтернет-магазині «LEDVIS».

Питання якісних комплектуючих варто вивчити уважно, від цього залежить робота світильника, краще купувати безпосередньо у виробника, Ви можете сам побачити комплектуючі з яких буде складатися світильник. Замовляючи китайського виробництва освітлення будьте готові до гарантії всього лише на 2 роки і до частих замін, що зовсім не економно.

Вгору