0
Мій кошик

Спрямований прожектор LEDVIS, LED (ЛЕД)

Переваги спрямованих LED прожекторів

Спрямовані прожектора грають важливу роль для великих підприємств, об'єктів і територій. Прожектори для освітлення периметрів використовують для аграрних полів, ангарів, великих стоянок, заправок, куполів соборів і церкв, надземних і підземних паркінгів, кар'єрів, забоїв кар'єрів, заводів, великих територій що охороняються, складів, цехів і великих об'єктів будівництва.

Прожектор з вузьким променем має свою перевагу завдяки можливості напряму його в будь-яку зону освітлення, дальністю до 800 м.

При виборі спрямованого прожектора слід звертати увагу на його виробника, гарантію, економію, простіше кажучи, яку економію Ви отримаєте купивши даний вид освітлення, якість - комплектуючі з яких зроблений прожектор, крім металу, повинні бути драйвера, матриці та лінзи вищої якості, інакше доведеться робити часті заміни світильників.

 

Переваги спрямованих LED прожекторів купити

Прожектори LEDVIS - ідеальне рішення для відеоспостереження

Якщо Вам потрібно потужне освітлення для охорони, відеоспостереження на дальніх дистанціях, то для Вас, ідеальним варіантом буде саме спрямований прожектор. Від попередніх моделей відрізняється стабільним світловим потоком, довгим терміном експлуатації, більше 10 років, а це 100 000 робочих годин, 5-річною гарантією, суттєвою економією електроенергії до 80% - такої позначки досягли завдяки модернізації та випробувань світильників в різних умовах, підвищеної та зниженої температур, постійної вологи, ударів і роботи під шкідливої ​​середовищі.

Економічний світлодіодний прожектор

Як можна заощадити на електроенергії, купивши світлодіодні світильники «LEDVIS»? Дуже просто і з насолодою від результату.

Для початку, вибравши відповідний Вам прожектор, менеджер компанії безкоштовно зробить розрахунок економії і окупності для Вашого об'єкту в спеціальній програмі "Dia lux", програма також розраховує кількість необхідних для Вас світильників за всіма нормами ДБН виходячи з параметрів зазначеного об'єкта або території.

Важливо уточнити всі деталі, де хочете робити монтаж, який монтаж буде використовуватися, на опори або в підвісному вигляді - ці всі нюанси необхідні для інженера, який підбирає Вам освітлення. Економія полягає у виборі надійного і потужного устаткування і необхідного точної кількості.

Вгору