0
Мій кошик

Прожектор спрямованого світла LED (ЛЕД), 220 В

Як обрати спрямований прожектор серед великого вибору світлового обладнання?

При виборі прожектора слід звертати увагу на технічні характеристики, якість, гарантію, монтаж, це залежить на пряму від виробникаа також тип джерела світла (лампи), згідно з якими вироби можна розділити на:

- Галогенні прожектори, створені на основі лампи розжарювання, в балон якої був доданий буферний газ. Це дозволило віднести продукцію до високотемпературних освітлювальним пристроїв, адже робоча температура спіралі може досягати показника 3000К.

- Металогалогенні прожектори, які працюють на основі МГЛ (один з видів газорозрядних ламп високого тиску), в пальник якої дозуються спеціальні добавки випромінюють, в результаті чого відбувається корекція спектральної характеристики дугового розряду в парах ртуті;

- Натрієві прожектори, де в якості джерела світла використовується натрієва газорозрядна лампа високого тиску. Під час газового розряду в парах натрію виникає тепло, що викликає монохроматичне випромінювання.

 

Прожектор спрямованого світла LED купити в Києві

Призначення спрямованого прожектора

Говорячи про прожектори на основі потужних світлодіодів, певно, важко знайти їх недоліки адже всі елементи від схем до корпусу виконані з високоякісних матеріалів, що забезпечують надійний рівень довговічності і міцності Вони призначені для полів, ангарів, стоянок, паркінгів, кар'єрів, вибоїв кар'єрів та всіх далеких дистанцій.

Вони мають вузький промінь, міцний, захищений від вологи корпус, 100 000 годин безперервної роботи і 5 років гарантії. Такий прожектор можна придбати в українського виробника LEDVIS, це дозволить заощадити 80% Електроенергії.

Світлодіоди здатні забезпечити максимально ідеальний направлений світловий потік. При подачі до джерела світла напруги живлення, світлодіодний прожектор забезпечує миттєву і стабільну роботу навіть в діапазоні робочих температур від - 50 ° до + 60 ° і зниженій напрузі мережі до 85 вольт.

Цього не можна сказати про попередників, яким необхідний додатковий час входу в робочий режим. Більш того, ніякий інший прожектор не може так чітко, з високою контрастністю і передачею кольору забезпечити високу якість світла, як це робить прожектор на основі світлодіодів «LEDVIS».

Купити направлений прожектор для дальніх дистанцій можна на нашому сайті

Вгору