0
Мій кошик

Прожектори для далеких дистанцій. Тип Зовнішнє

Світлодіодні прожектори для далеких дистанцій

Одним з основних переваг світлодіодних прожекторів є довговічним. Прожектори LEDVIS працюють 100 000 годин, це більше 11 років служби. Якщо порівнювати з лампами розжарювання - в 100 разів більше, в порівнянні з люмінесцентними лампами - в 5 разів більше. Це не залежить від типу застосування: внутрішнє освітлення або зовнішнє.

Застосування прожекторів для великих територій

З огляду на те, що у світлодіодного освітлення високий клас захисту: IP65, IP66 і т.д., то вони не бояться вологи, пилу, бруду. Також можна не боятися низьких (за рахунок мінімізації виділення енергії) або високих температур.

Встановлюються для освітлення периметра кар'єрів, портів, об'єктів біля річок, і для інших територій з великою площею. Використовуються, як прожектори для відеоспостереження, з їх допомогою підвищується видимість на потрібній ділянці. У компанії LEDVIS є прожектор з вузьким променем в 13 °, що дозволяє працювати на далекі дистанції. Відстань до освітлюваної поверхні 200-250 метрів, застосовуються як чергове освітлення - 300 метрів.

Переваги прожекторів для далеких дистанцій

Світлодіодне освітлення перевершує своїми перевагами інші типи освітлювальних приладів.

Переваги:

• безліч варіантів кріплення, що спрощує і прискорює монтаж;

• спрямованість світла за рахунок оптики, що фокусує;

• точкове підсвічування (використовується для освітлення окремих об'єктів будівлі);

• загальна потужність світильників в рази менше аналогічних приладів з іншими джерелами світла;

• потужність (на цей параметр обов'язково потрібно звертати увагу, щоб встановити на території задовільну ступінь світла);

• температура кольору 4 000 - 5 000 К;

• світловий потік 5 000 - 25 000 Лм;

• високий індекс передачі кольору.

Прожектори LEDVIS

Купити прожектор в Києві Ви можете у нас в онлайн - магазині дізнавшись ціну прожектора в Києві і Україні у наших менеджерів. Ми надаємо послугу «Монтаж під ключ», також Ви можете замовити безкоштовний виїзд на об'єкт, взяти прожектора на тест до 2-х тижнів. Доставка відбувається безкоштовно по всій Україні.

Вгору