0
Мій кошик

Світильники для вуличного освітлення ЛЕД (LED), 5000К

Світлодіодне вуличне освітлення

Вуличне освітлення - це невід'ємна частина вечірнього міста. Воно забезпечує для людей безпеку і комфорт перебування на вулиці у вечірній і нічний час.

Світлодіодне освітлення використовується для організації якісної системи освітлення вулиць, доріг, парків, територій підприємств і промислових об'єктів, спортивних майданчиків, фасадів будівель, вибоїв кар'єрів і інших територій відкритого типу.

 

Світлодіодне вуличне освітлення ціна

Види ліхтарів вуличного освітлення

Лед світильники (ліхтарі), які використовуються для вуличного освітлення бувають декількох видів:

Консольного типу - універсальні і легкі в застосуванні. В основному їх використовують для освітлення парковок, складів відкритого типу, територій біля будинків;

Прожектори - використовують для освітлення фасадів будівель, кар'єрів (прожектори для далеких дистанцій), стоянок та інших об'єктів. Вони відрізняються між собою по потужності і дальності світіння (світлового потоку);

Паркового типу - можуть бути наземного і навісного типів, ними найчастіше освітлюють автопарки, парки.

Переваги, які має монтаж вуличного освітлення

За допомогою правильно реалізованого проекту освітленості відкритої території, легко вирішуються наступні завдання:

- вигідне підсвічування архітектурних споруд і фасадів будівель;

- освітлення алей парків і паркових рослин;

- якісне освітлення автодоріг і пішохідних зон, що дозволяє водіям і пішоходам відчувати себе комфортно і впевнено на дорозі в темну пору доби;

- забезпечити жителям селищ освітлення вулиць для комфортного пересування;

- допомогти охоронцям територій промислових об'єктів, і не тільки, краще і легше виконувати свою роботу, так як крадіжки майна та інші злочини відбуваються зазвичай в темний час доби.

Установка вуличного освітлення зазвичай виконується на кронштейни, опори або до стіни. Обслуговування вуличного освітлення відбувається тільки при установці, так як лед світильники не вимагають додаткового технічного обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

Де купити світильник для вуличного освітлення?

LEDVIS - це виробник світлодіодних світильників з більш ніж 9-річним досвідом. Світильники мають безліч переваг: енергозберігаючі, довговічні, мають високу ступінь захисту, хороший світловий потік, широкий діапазон колірних температур, екологічні та інші. Вони мають високий показник енергоефективності (світловий потік поділений на потужність).

Ціна світильника в Києві скрізь різна, вона залежить від якості комплектуючих.

Купити світильник для вуличного освітлення LED (ЛЕД) світильник можна в нашому інтернет-магазині. Як зробити це? Переходьте в розділ світильників, які вам потрібні і вибирайте підходящу для вас модель.

Також у нас є каталог, де показаний весь асортимент світлодіодних світильників, які ми виробляємо, і виконаних робіт.

Замовляйте безкоштовну консультацію, і ми з радістю допоможемо підібрати найбільш відповідний під ваш об'єкт висвітлення.

У нашому магазині також можна придбати Світильники для внутрішнього освітлення, лінійні світильники тощо.

Вгору