0
Мій кошик

Вуличний світильник LED (ЛЕД), 220 В

Світильники світлодіодні для вуличного освітлення, 220 В

У вуличному освітленні вже давно використовуються світлодіодні світильники, які не тільки довговічні і безпечні, а й дуже економічні, так як економія споживання електроенергії з використанням led світильників може досягати 80%.

Види вуличного освітлення

Вуличні ліхтарі поділяються на різні категорії в залежності від використовуваних джерел світла. Лампи розжарювання вже дуже давно відійшли на другий план. Вуличне освітлення постійно вдосконалюється, але ми розглянемо найосновніші його види:

- лампи розжарювання - вони є дуже енерговитратними, тому найменш підходять як вуличне освітлення міста. Найпопулярнішы в цьому напрямку - це лампи які нагріваються за рахунок нагрівання ниток на інертному газі і галогенні, в основі яких - буферний газ;

- енергозберігаючі світильники - дуже економні, звичайно коштують не дешево, але термін роботи у них дуже великий, тому витрати на їх покупку виправдані;

- лед світильники - це найбільш підходящі світильники для вуличного освітлення. У них хороший світловий потік, потужність, широкий радіус освітленості, вони енергоефективні та довговічні. Це найкраща альтернатива всім аналогам, так як вони екологічні, мають найвищі показники продуктивності і рівномірний розподіл освітленості. Технічне обслуговування протягом своєї роботи вони не вимагають;

- світильники на сонячних батареях - найбільш поширений у використанні власників дачних територій. Не дорога ціна і зручний монтаж - фахівці для нього не потрібні.

 

Світильники для вуличного освітлення LED, купити в Києві

Основні характеристики світильників, на які варто звертати особливу увагу при виборі

Сучасне вуличне освітлення дуже різноманітне, але якщо ви хочете купити вуличний світильник хорошої якості, то звертайте увагу, в першу чергу, на такі характеристики:

- потужність - вона повинна відповідати місцю розміщення освітлювального приладу;

- ступінь захисту - повинен бути не нижче IP66 (від пилу і вологи), для вуличних світильників це дуже важливо;

- температура кольору - повинна бути комфортною для людських очей, підбирається під місце розміщення світильників;

- виробник - купувати краще у якісних виробників, так як вони надають хорошу гарантію, роблять розрахунок, проект, установку.

Ціна на вуличний світильник в Києві

Купити ліхтар для вуличного освітлення ви можете в інтернет-магазині LEDVIS. Підібрати підходящий варіант вам допоможуть фахівці, замовивши безкоштовну консультацію. Ціна в Києві на світлодіодні світильники дуже різна і залежить від безлічі факторів, основний - це комплектуючі світильника.

Вгору