0
Мій кошик

Вуличне освітлення ЛЕД (LED) світильниками, ліхтарями

Вуличне світлодіодне LED освітлення

За умови грамотного розташування і правильного вибору, вуличне світлодіодне освітлення, здатне максимально якісно висвітлювати автомобільні дороги магістралі, парковки і парки, церкви і собори, а так само їх часто використовують дизайнери для здійснення ідей підсвічування газонів, фасадів будівель, фонтанів, клумб і водойм на території маєтку або приватного комплексу.

Наприклад, український виробник промислових світильників «LEDVIS» працюють на ринку вже більше 10 років, маючи практичний великий практичний досвід справили енергозберігаючі вуличні ліхтарі, їх фото та характеристики можна подивитися в каталозі, а також можна замовити безкоштовний виїзд фахівця, консультацію або безкоштовний прорахунок окупності і економії електроенергії.

 

Вуличне світлодіодне LED освітлення ціна

Економія і простота в обслуговуванні вуличного освітлення.

Економічність. Світильники «LEDVIS» працюють вже понад 11 років на більш ніж 3000 підприємств. У своєму арсеналі мають не тільки вуличні консольні світильники але і прожектора як для внутрішнього і зовнішнього освітлення так і для далеких дистанцій.

Завдяки випробувань, які проходять світильники, вдалося домогтися позначки економії електроенергії в 80% це власне і є та «родзинка» чому вибирають ці світильники, вони не конкуренти Китаю, вони переможці на ринку виробників світлодіодного освітлення.

Світильники можуть ефективно працювати більше 11 років без замін, за всі ці роки повернення становив 2%. Повністю захищені від води і пилу, не містять шкідливих екології елементів, прості в експлуатації і монтажі, їх установка не займе довгий час, якщо звичайно у Вас не завод по виготовленню безпілотників, який потрібно забезпечити освітленням по всьому периметру території, що охороняється.

Недоліки вуличного освітлення

Недоліком такого освітлення є ціна. Спожили часто вважають її дорогою, але не враховують той факт, що це велика економія і покупка окупиться найближчим часом. Але не поспішайте шукати аналоги переглядаючи китайські світильники - це не аналог, а копія яка не виправдає ваші очікування.

Саме тому як споживачі не готові платити або не розуміють за що, існує безкоштовне тестування на протязі 14 днів. Ви можете повісити на цей період і придивитися, в разі якщо щось не підійшло, можете поміняти на інший вид освітлення, а якщо все відмінно, купуєте і користуєтеся собі на втіху.

Вгору