0
Мій кошик

Світильники (LED) для вуличного освітлення

Світильники для вуличного освітлення

Світлодіодні світильники «LEDVIS» - кращий вибір для зовнішнього освітлення. Купити світильник для вуличного освітлення можна як в Києві, так і по всій Україні замовляючи поштою або ж при особистій зустрічі з нашим менеджером, який може провести розрахунок і підготувати кілька варіантів рішень висвітлення.

Застосування світильників для вуличного освітлення

Приклади використання:

1. Установка світильників на вулицях, площах, у парках, на бігових доріжках, парковках підвищує видимість і надає максимум зручності для людей.

2. Економні вуличні світильники також встановлюються на територіях виробничих цехів, складів та інших об'єктах. Світильники підбираються залежно від висоти установки, необхідного радіуса освітлення і місцевих умов.

3. Сучасні, вуличні лед світильники також використовуються для забезпечення зручності та безпеки на дворових територіях поруч з багатоквартирними і приватними будинками. З цього, ОСББ є частими клієнтами, так як безпека і зручність мешканців понад усе.

4. Освітлення церков і храмів. Для найкращого ефекту необхідний ретельний розрахунок сцени освітлення та потім монтаж в суворій відповідності з проєктом. У таких випадках краще скористатися послугами професіоналів.

5. Рекламні конструктори, банери, рекламні вказівники краще висвітлюються завдяки вуличним світильників, вони не габаритні і мають довгий термін служби.

 

Світильники LEDVIS

Завдяки винятковій економічності багато підприємств знімають проблему постійного обслуговування, що впливає на витрати, тому як після установки наші світильники працюють безперервно протягом 10 і більше років. Ціну світильника для вуличного освітлення в Києві і Україні ви можете дізнатися на нашому сайті.

Вгору