0
Мій кошик

Внутрішнє освітлення світлодіодними світильниками LED (ЛЕД)

Внутрішнє освітлення світлодіодними світильниками LED (ЛЕД)

Якісне освітлення - невід'ємна частина будь-якого промислового об'єкта. Продуктивність і безпека роботи співробітників безпосередньо залежать від того, наскільки правильно підібрано освітлення.

Промислове освітлення призначене не тільки для робочих змін, але і для якісної організації охорони об'єктів, а також безпечної та швидкої евакуації в разі надзвичайної ситуації.

Внутрішнє освітлення цехів / складів і інших об'єктів найкраще здійснювати світлодіодними світильниками.

 

Внутрішнє освітлення світлодіодними світильниками LED ціна

Як проходить організація промислового освітлення?

До організації освітлення завжди потрібно підходити дуже відповідально, краще звернутися до фахівців. Але для загального розуміння, ми вирішили виділити для вас 7 основних принципів правильної організації освітлення:

1. Світло повинно відповідати стандартам. Занадто яскраве або занадто тьмяне освітлення буде знижувати продуктивність роботи співробітників.

2. Рівномірність освітлення. Світло повинно розподіляться рівномірно по всій території об'єкта, сильні тіні або відблиски не можуть бути присутніми, в іншому випадку підвищується травмонебезпечність персоналу.

3. Відсутність мерехтіння. Мерехтіння світильників дуже стомлює людське око, втрачається пильність, що підвищує ризик травмування співробітників.

4. Правильна температура кольору. Це дуже важливий пункт, внутрішнє світлодіодне освітлення повинно бути більш холодного відтінку, а вуличне - більш теплого.

5. Світильники не повинні перегріватися. На виробництвах, які працюють цілодобово освітлення не вимикається, тому дуже важливо, щоб світильники могли витримувати такі навантаження.

6. Без осліплюючих ефектів. Лед світильники не повинні мати осліплюючих ефектів, так як вони будуть перешкоджати комфортній роботі співробітників.

7. Особливі вимоги. Є об'єкти, яким підходять тільки певні види світильників з певними характеристиками (наприклад, на кар'єрах світильники повинні бути стійкі до вібрацій).

Монтаж лед світильників LEDVIS. Де купити промисловий світильник?

Монтаж світильників - дуже відповідальний і серйозний процес, в якому потрібно добре розбиратися. Від якості монтажу залежить якість освітлення.

У приміщення, яке має висоту до 6 метрів ідеально підійдуть лінійні світильники (фото можна подивитися в розділі «Лінійні світильники»), а в приміщення, яке має висоту понад 6 метрів - світлодіодні прожектори.

Світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення в Києві можна придбати у нас в інтернет-магазині, а також отримати безкоштовну консультацію від фахівців.

Ціна потужного світлодіодного світильника залежить від його комплектуючих, так як світильники LEDVIS збираються індивідуально під замовлення, то фіксованої ціни, як такої, немає.

Вгору