0
Мій кошик

Світильники для внутрішнього освітлення 5000К (LED)

Світлодіодне внутрішнє освітлення цеху

Якісно організоване промислове освітлення - це запорука продуктивності, безпеки і комфортної роботи для персоналу.

В сучасний час, більшість промислових об'єктів в питаннях освітлення обирають світлодіодні джерела, так як вони мають безліч переваг перед аналогами.

Для того, щоб організувати якісне освітлення для цеху, необхідно добре розбиратися в багатьох моментах і деталях.

Особливості цехового освітлення

Цех є однією з особливо складних зон для організації освітлення, тому що до неї є дуже багато вимог і норм.

Промислове освітлення в таких приміщеннях повинно бути механічно міцним, зносостійким, вібростійким, без осліплюючих ефектів, з огляду на ці параметри - світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення підходять ідеально.

Внутрішнє світлодіодне освітлення для цеху також має бути енергоефективним (розраховується як відношення світлового потоку до потужності) і довговічним (термін служби якісних освітлювальних приладів може досягати 100 000 годин безперервної роботи та навіть більше).

Приміщення, яке має висоту до 6 метрів, доречно освітлювати лінійними лед світильниками, а приміщення, в якому стелі вище 6 метрів - прожекторами для внутрішнього освітлення.

Так як в цехах ведуться різного роду роботи, зазвичай в цих приміщеннях висока концентрація пилу і іноді вологи, то для освітлення використовують лед світильники з високим рівнем захисту - IP44 / IP66.

 

Світлодіодне внутрішнє освітлення цеху ціна купити

Внутрішнє освітлення цехів, монтаж

Коли здійснюється монтаж світлодіодних світильників, то потрібно враховувати не тільки висоту монтажу і кількість світлового потоку, а й напрямок світлового потоку (з якою силою і в якому напрямку світильник випромінює світло). Враховувати цей показник дуже важливо для організації рівномірного освітлення всього об'єкта і робочих місць.

Монтаж в цехових приміщеннях може здійснюватися на підвіс (з можливістю регулювання висоти підвісу), кріпитися до стелі або стіни.

Для того, щоб отримати бажаний результат освітленості, найкраще звернутися до професіоналів, які мають досвід в монтажі і зможуть зробити все на вищому рівні.

Світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення в Києві

Купити промисловий світильник в сучасний час можливо, як в офлайн-магазині, де продаються освітлювальні прилади, так і в онлайн-магазині, що заощадить ваш час.

Виробник LEDVIS дає можливість безкоштовного 2-тижневого тестового періоду, щоб ви змогли побачити і оцінити вживу якість роботи світильника.

Ціна потужного світлодіодного світильника не фіксована, тому що ми збираємо світильники індивідуально під замовлення, і вона залежить від використовуваних комплектуючих.

В інтернет-магазині є фото виконаних робіт, а також опис того, що було до і що стало після.

Вгору