0
Мій кошик

Низьковольтні (LED) світильники

Низьковольтні led (лед) світильники

Низьковольтні світлодіодні світильники краще, ніж інші види освітлення за рахунок енергоефективності, зручності у використанні, застосуванні матеріалів безпечних для людей і навколишнього середовища. Даний тип світильників може працювати від мережі і від акумулятора.

Монтаж відбувається, як і для звичайних лед світильників.

Переваги лед світильників

У низьковольтних світильників такі ж переваги, як і у інших типів світлодіодних освітлювальних приладів. До них відносяться:

1. Висока енергоефективність

2. Відсутність елементів з дуже високою температурою.

3. Високий клас захисту IP66. Витримують як високі, так і низькі температури. Волога, дощ, пил, бруд для них не страшні.

4. Безпечні для людей і навколишнього середовища, не містять шкідливих речовин в матеріалі.

5. Довгий термін служби за рахунок відсутності нитки напруження.

6. Широка область застосування: внутрішнє, зовнішнє освітлення.

7. Пожежобезпечні. Корпус виконується з якісних комплектуючих.

 

Застосування низьковольтного лед освітлення

Тоді як консольні, садові, фасадні, ґрунтові застосовують для зовнішнього освітлення, то низьковольтні використовують всередині приміщень з підвищеною небезпекою.

Низьковольтний світильник часто використовується на об'єктах, де не допускається застосування напруги в 220 Вольт. При цьому світловий потік світильника 12-36 Вольт не надто відрізняється від аналогів, розрахованих на більш високу напругу.

Завдяки пожежобезпечності низьковольтні світильники встановлюються на складах з небезпечними речовинами, АЗС, хімічні заводи, заправки.

Купити низьковольтний світильник в Києві

У нашому онлайн-магазині представлені низьковольтні лед світильники. Ціна низьковольтного світильника в Києві і Україні залежить від обраної моделі. LEDVIS надає безкоштовні послуги: тестування до 2 - х тижнів, доставка по Україні, каталог продукції, чек-лист по вибору світильників. Також можна замовити монтаж під ключ.

Вгору