0
Мій кошик

Низьковольтні світильники ЛІД (LED) від LEDVIS

Низьковольтні світильники 12В, 24В, 36В, 42В світлодіодні. LED (ЛЕД), 5000К

Низьковольтні освітлювальні прилади - це світильники, які використовують для створення комфортного освітлення в приміщеннях з особливими експлуатаційними умовами.

До них можна віднести:

- приміщення, в яких є підвищений рівень вологи;

- приміщення, в яких є небезпека ураження струмом;

- приміщення, з ризиком виникнення вибуху;

- аварійне освітлення.

 

Низьковольтні світильники 12В ціна

У яких сферах найбільш часто застосовують низьковольтні led світильники?

• Об'єкти, на яких підвищений рівень вологості. До таких об'єктів відносять - освітлення тунелів, різні приміщення на гідроелектростанціях та інші. Низьковольтні лед світильники добре захищені від коротких замикань, вони знижують ризик ураження струмом в той момент, коли порушується ізоляція кабелів або герметичність самого світильника.

• Об'єкти, на яких є ймовірність вибуху. До них відносять - атомні електростанції, заправки, шахти та інші об'єкти, на яких присутній вибухонебезпечність. Низьковольтні аварійні вибухозахищені світильники - це просто ідеальний варіант для організації освітлення перерахованих вище об'єктів. Якщо трапляється вибух, то корпус цих світильників залишається герметичним, вони переходять на альтернативне споживання низької напруги, при цьому забезпечуючи якісне освітлення, що допомагає вчасно евакуювати людей.

• Аварійне освітлення. Це таке освітлення, при якому низьковольтні світильники живляться від запасних джерел струму, в яких низька напруга, вони включаються тоді, коли основне освітлення, з яких-небудь причин, вийшло з ладу. Це освітлення в момент аварії забезпечує таку кількість світла, при якому є можливість згорнути всі роботи і евакуювати людей, при необхідності.

Купити низьковольтний світлодіодний світильник в Києві

- Придбати лед світильники низьковольтного типу можливо в багатьох магазинах, як в живу, так і оформивши замовлення в інтернет-магазинах.

- Якщо ви хочете придбати дійсно якісні низьковольтні освітлювальні прилади, то виробник LEDVIS є дуже підходящим варіантом.

- Гарантійний термін роботи - 5 років, монтаж, доставка по Україні, безкоштовне тестування та багато інших переваг ми надаємо в силу того, що маємо власне виробництво.

- Ціна низьковольтного світильника, як і іншого типу (прожектор / консольний світильник) залежить від комплектуючих. Всі світильники збираються індивідуально під замовлення, тому фіксованої вартості немає, вона розраховується в комерційній пропозиції.

- Залишайте свої заявки і отримуйте безкоштовні консультації від фахівців!

Вгору