0
Мій кошик

Світлодіодні Лінійні світильники LEDVIS

Де застосовують світлодіодні лінійні світильники

Сучасні лінійні світильники прості у використанні і стильні в оформленні, їх якість залежить від виробника - це перше на що потрібно звертати увагу при виборі. Лінійні світильники використовують в таких місцях як:

1. офіси;

2. Розважальні центри;

3. Торгові комплекси;

4. Промислові приміщення (склади);

5. Всередині будинку, альтанки, в гаражі.

 

світлодіодні лінійні світильники купити в Києві ціна

Сильні сторони лінійних світильників

1. Універсальні. Електрики та інженери люблять лінійні світильники за їх простоту в дизайні і монтажі, вони підходять для безлічі об'єктів як технічних так і комерційних.

2. Не складні в монтажі. Якщо обирати підвісний варіант, то можна регулювати висоту потрібного рівня піднімаючи вище або нижче, якщо оббирати вбудований на стелю або стіни - непоганий вибір для освітлення зон, які хотілося б виділити в приміщенні.

3. Енергозберігаючі. Світлодіоди максимально економлять електрику в порівнянні з раніше існуючими лампами. Наприклад, виробництво компанії «LEDVIS» досягло позначки економії електроенергії в 80%.

4. Мають довгий термін експлуатації. Виробники «LEDVIS», дають 5 річну гарантію -100 000 годин роботи одного світильника. Міцний, металевий та ударостійкий корпус, захист від води та пилу IP66.

Слабкі сторони лінійних світильників

1. Форма лінійного світильника. Світильник виконаний у вузькій, довгій формі, найчастіше споживачам більш симпатичні круглі форми, але це стосується будинку, якщо це склад або промислове приміщення, де краса не на першому місці, недоліками можуть бути тільки неякісні комплектуючі, в такому випадку будуть часті заміни.

2. Ціна. Хочеться і заощадити і придбати якісне освітлення, але якщо зіставити всі плюси якісного освітлення, то прийде розуміння того, що необхідно віддати перевагу варіанту по дорожче і забути про ремонт і заміни.

Світлодіодні лінійні світильники українського виробника «LEDVIS» - мають 5-річну гарантію, безліч рішень для ваших об'єктів або приміщень. Безкоштовне тестування на протязі 14 днів, для того що б Ви могли зрозуміти чи підходить Вам освітлення, якщо Ви робите заміну освітлення або хочете спробувати щось нове - це ідеальний варіант, у разі якщо щось не підходить, Ви повертаєте або міняєте на інше освітлення.

Вгору